×

Publish & schedule posts on Instagram from your desktop! Try now

HISTORY Polska on Google+

HISTORY® został uruchomiony w styczniu 1995 roku w USA, a w Polsce nadaje od kwietnia 2008 roku. Dociera obecnie do ponad 300 milionów gospodarstw domowych w 160 krajach i jest dostępny w ponad 40 językach. Więcej informacji można uzyskać na stronie www.historytv.pl oraz na profilu www.facebook.com/HISTORYpolska.

HISTORY to kanał, który opowiada o niezwykłych ludziach i inspirujących historiach, które zmieniają nasze postrzeganie przeszłości i teraźniejszości. Wysokiej jakości programy w zajmujący, a nierzadko w zaskakujący sposób koncentrują się na charyzmatycznych bohaterach, którzy poszerzają znaczenie terminu „historia”. Dzięki współczesnym technikom filmowania, żywej rekonstrukcji i wciągającej narracji HISTORY przenosi widzów w sam wir wydarzeń. Każdy dzień, człowiek czy przedmiot tworzą historię. 

HISTORY jest dostępny w ofercie m.in.:

Cyfrowy Polsat www.cyfrowypolsat.pl 
nc+ www.ncplus.pl
UPC www.upc.pl 
TOYA www.toya.net.pl 
Netia www.netia.pl

KONTAKT

A+E Networks Poland
ul. Puławska 2 (Plac Unii A)
02-566 Warszawa

PR:
Tomasz Wysocki - PR Manager

Dystrybucja:
Karol Bek - Dyrektor ds. komercyjnych

Sprzedaż reklam: 


  • Poland
  • brand
  • tv station

Need more data? Try NapoleonCat.

Free 14–day Trial · Cancel any time

×

We use cookies so we can better understand how NapoleonCat’s website and application is being used, provide more personalised experience and marketing communication. Read our privacy policy to learn more. By continuing to use this site, you consent to this policy.